Akcija „Sveikatingumo pertraukų savaitė“

Akcijos tikslas – atkreipti mokinių dėmesį į sveikos gyvensenos ir sveikatos stiprinimo svarbą, asmeninę atsakomybę už savo ir aplinkinių sveikatą, skatinti mokinius aktyviai leisti laisvalaikį, išmokti atsipalaiduoti po protinio darbo.

Rekomenduojama visą akcijos savaitę pertraukų metu užrakinti klasių duris, atidaryti langus (kad klasės išsivėdintų), o mokinius ir mokytojus pakviesti į įvairias sveikatinimo veiklas kitose mokyklos erdvėse.

PLANAS

Spalio 20 d. – Vandens galia (ats.7 kl.)

Vaišinsimės arbatžolių arbata.

Spalio 21 d. – Tylos galia (ats. 4 g kl.)

Per ilgąsias pertraukas pageidautina, kad mokiniai būtų tyloje, o jei kitaip neišeina, kalbėtųsi kuo tyliau, nebėgiotų mokykloje. Mokykloje skambės raminanti muzika, natūralūs gamtos garsai.

Spalio 22 d. – Sveikatos galia (ats. 9 kl.)

VyksakcijaKeisknikotiną į vitaminą“

Spalio 23 d. – Padėkos diena (ats. 8 kl.)

Pertraukų metu kviečiame rašyti laišką suolo draugui, mokytojui ar mokyklos direktoriui. Pasidalyti kokia miela smulkmena. Veiks pašto dėžutė padėkos laiškams, atvirutėms, dovanėlėms. Arba tiesiog pasakyti „ačiū“ už šypseną, už gerą žodį, už pagalbą, už...

Juk mokykloje yra daugybė malonių ir padėkos vertų žmonių!

Spalio 24 d. – Muzikos ir judėjimo diena (ats. 10 kl.)

Po 3 – ios pamokos visi kviečiami pajudėti (flashmobas) lauke (jei blogas oras – mokyklos fojė), o po 4 – os lauks dainų pertrauka. Vieną dainą dainuos mokytojai, kitą – mokiniai.