Integruota lietuvių kalbos, pasaulio pažinimo, dailės ir technologijų, muzikos pamoka œ„Ką vadiname Baltijos auksu? Jūratė ir Kastytis“

Vasario 10 d. 2 ir 4 klasių mokiniams vyko neįprasta pamoka. Ji buvo labai įdomi. Sužinojome daug naujų dalykų, atlikome įdomias ir neįprastas užduotis. Skambant M. K. Čiurlionio kūriniui „Jūra“ kūrėme bendrą darbą  „Jūratė ir Kastytis“. Mokytoja Rima Jakaitienė mums padainavo labai gražią dainą, o mokytoja Dalia Zabulienė papasakojo apie Baltijos jūrą, jos grožį ir įdomybes. Per pamoką buvo rodomos skaidrės. Atlikome bandymus su gintaru, išsiaiškinome jo savybes bei panaudojimą. Už teisingai atliktas užduotėles gavome saldainukų - jūros akmenukų. Savo bendru darbu ir mokytojų padarytu stendu grožimės ir dabar. Buvo smagu ir gera kartu dirbti. Ši pamoka - pati geriausia.

4 kl. mokinys Linas Martinkėnas