Dalyvavome respublikinėje lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje

Kovo 13 - 14 d. Druskininkų "Ryto" gimnazijoje vyko respublikinė lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada, kurioje dalyvavo dešimtos klasės mokinė Glorija Trabšaitė. Olimpiados dalyviai privalėjo atlikti testą ir parašyti esė "Ar pritariate teiginiui "Jei nieko gera nepadarai, tavo gyvenimas yra veltui"? (9 - 10 klasės). Džiugu, kad Glorija puikiai susidorojo su užduotimis ir pelnė trečiąją vietą bendraamžių grupėje. Per dvi olimpiados dienas mokinė turėjo progos pabendrauti su geriausiais lietuvių kalbos žinovais, Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų mokiniais, išgirsti kompetentingos komisijos atsiliepimus. Įdomu buvo susipažinti ir su dainingųjų dzūkų folkloru - dalyvavome gimnazijos ansamblio "Racilukai" surengtoje vakaronėje.

Lietuvių kalbos mokytoja Valerija Raginienė