Pamokos kitaip

Ketvirtadienį, po dviejų pamokų į aktų salę sugužėjo mokiniai. Visi su nekantrumu laukė psichologės Rasos Venckutės paskaitos. Kartu mokėmės pasitikėjimo savimi, sprendėme užduotis, tikrinomės savo pasitikėjimo savimi lygį ir net gavome namų darbą - atsakyti į keletą klausimų. Sužinojome, kas mums gali padėti ir trukdyti tobulėjant. Pabaigoje pasiskirstėme poromis ir rašėme savo draugų teigiamas bei neigiamas savybes, žinoma, parašėme kas patinka mums savyje ir ką norėtumėme patobulinti. Drąsiausieji net išėjo į salės priekį pasisakyti. Bet laikas baigėsi ir teko atsisveikinti su psichologe. Mokiniams ji taip patiko, jog net nenorėjo palikti salės ir prašė dar kartą atvykti pas mus. Atsisveikindami pasižadėjome stebėti save, dėmesį kreipti tik į teigiamus dalykus ir laukti psichologės viešnagės mokykloje.

Aistė Ragaišytė, 9 kl. mokinė