Netradicinė pamoka Paliesiaus dvare

Gegužės 4 – 8 dienomis gerbiamo Gedimino Dalinkevičiaus pakviesti dalyvavome netradicinėse pamokose Paliesiaus dvare. Smuikininkas Gediminas Dalinkevičius 1-12 klasių mokiniams pasakojo apie senąją  kultūrą, muzikos poveikį žmogui,  išsilavinusios asmenybės grožį, mokėjimą vertinti save, savo šalį ir džiaugtis vertingais dalykais.

„Tarp sienų, kurioms jau 300 metų,  pabandykime suvokti kultūros vyksmą, pakeliauti po Italiją, Vokietiją, pajusti, ką mums šiandien kalba baroko laikų muzika“,- sakė G. Dalinkevičius. Kartu su juo mokiniams  koncertavo smuikininkas Laurynas Preikša, gitaristas Simonas Bušma ir violančelistas Arvydas Griškevičius.  Jie dovanojo nuostabias akimirkas su  Antonijaus Vivaldžio, Luidžio Bokerini ir Johano Sebastijano Bacho kūriniais. Kiekvienas kūrinys buvo aptartas, vaikai galėjo išsakyti, kokią nuotaiką pajuto, kas jiems patiko. Koncertas tikrai neprailgo, jis truko panašiai tiek, kiek ir pamoka mokykloje. Tokia šventinė pamoka dvare turėtų ilgam įsiminti. Po koncerto mokiniai buvo vaišinami dvaro virtuvėje keptomis bandelėmis ir arbata. Ir šįkart visi, pabuvoję dvare, grįžo kupini gerų emocijų ir įspūdžių.

Administracija