Dalyvavome „Saugaus rato“ varžybose

Gegužės 12 d. Ignalinos kultūros ir sporto centre buvo organizuotos rajoninės dviratininkų „Saugaus rato” varžybos, kuriose jau tradiciškai dalyvavo ir Naujojo Daugėliškio mokyklos – daugiafunkcio centro 5- 8 kl. mokinių dviratininkų – entuziastų komanda. Jaudulys buvo didžiulis, todėl ir klaidelių neišvengta. Tačiau neįkainojama patirtis naujoje eismo aplinkoje, susikaupimas atliekant teorines užduotis ir įtampa atliekant figūrinį važiavimą pasiteisino „su kaupu“.

Komanda, kurią sudarė: 5 kl. mokinė Samanta Kajėnaitė, 7 kl. mokiniai Daiva Rybnikovaitė ir Augustinas Teteriukovas, 8 kl. mokinys Jokūbas Mačkinė iškovojo garbingą II vietą. Daiva ir Jokūbas šio tipo varžybose dalyvavo jau ne pirmą kartą, todėl ir nusiteikę buvo ryžtingiau bei jautė didesnę atsakomybę už savo darbą. Galima tik pasidžiaugti, kad Naujojo Daugėliškio mokyklos mokinių komandos jau eilę metų šios pozicijos neužleidžia kitoms mokykloms. Mokiniai gavo diplomus ir puikius praktiškus prizus (ačiū organizatoriams!) bei su begale įspūdžių grįžo į namus.

Mokytoja Aušra Remeškevičienė