Kalėdų šventė

Ar žinote legendą apie Kaminkrėtį? Sako, kad kiekvienas pamatęs Kaminkrėtį ir palietęs jo sagą, bus laimingas ištisus metus. Tuo įsitikinti bandėme ir mes ,pradinių klasių ir mišrios priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai gruodžio 22 dieną. Šią dieną mūsų mokykloje – daugiafunkciame centre svečiavosi ,,Drakoniuko teatro‘‘aktoriai. Visi smagiai leidome laiką su Paršeliu Keberiokšt ir Kaminkrėčiu .Kartu su šiais herojais vaikai įsitraukė į spektaklio sūkurį ,šoko ,dainavo ir žaidė .Kaip gi Kalėdų šventė be Kalėdų senelio? Be jo neapsėjome ir mūsų šventėje. Visus metus vaikučių lauktas ir pagaliau prieš pat šventes iš šaltosios Laplandijos atvykęs Kalėdų senelis mažuosius džiugino ne tik savo pasirodymu ,bet ir pamokė kalbėti laplandiškai,kartu su vaikais bandė prišaukti pūgą bei stebino žaidimais ir dainomis.

Mokytoja Sigutė Luneckienė