Vaikų velykėlės

Balandžio 7 dieną Naujojo Daugėliškio mokykloje–daugiafunkciame centre, grįžusiems iš atostogų pradinukams, buvo organizuota pamoka-renginys “Vaikų Velykėlės”. Šią pamoką organizavo tikybos mokytoja Danutė Labutienė ir etikos mokytoja Loreta Kuksėnienė. Į renginį buvo pakviesti visi mokyklos pradinukai, jų mokytojos, parapijos klebonas kunigas Bernardas Augaitis.

Renginio pradžioje tikybos mokytoja papasakojo apie vaikų Velykėles, kunigas akcentavo šv. Velykų reikšmę. Mokiniai buvo supažindinti su kiaušinių dažymo ir marginimo reikšme, spalvų simbolika. Patys margino simbolinius margučius, kuriais galės dar ilgai gėrėtis.

Pradinukams buvo pristatyti ir lietuvių liaudies papročiai per Velykas. 7-8 kl. mokiniai padainavo kelias tradicines velykines dainas: sūpuoklinę ir lalauninkų dainą. Jiems pritarė visa salė.

Renginys baigėsi nuotikingų mįslių įminimu ir saldžiaisiais prizais. Visi mokinukai buvo pavaišinti Velykų bobutės vaišėmis.

Etikos mokytoja Loreta Kuksėnienė