„Saugokime vieni kitus kelyje“

Balandžio 21 d. Naujojo Daugėliškio mokykloje-daugiafunkciame  centre vyko pamoka-viktorina ,,Saugokime vieni kitus kelyje". Vyko komandinis darbas. Dalyvavo 1-4 klasių mokiniai. Jie sugalvojo savo komandos pavadinimą. Mokiniai atsakinėjo į klausimus, turėjo pasakyti kelio ženklų pavadinimus, sprendė kryžiažodžius, spalvino įvairius  ''gero'' ir ''negero'' elgesio paveikslėlius, praktiškai rodė, kaip reikia teisingai pereiti gatvę. Kas mažiau, kas daugiau taškų surinko, tačiau nugalėjo draugystė.

Pradinių klasių mokytoja Dalia Zabulienė