Mokykloje veikė dieninė vasaros stovykla 1-5 klasių mokiniams

2016 m. birželio 1-10 dienomis Ignalinos r. Naujojo Daugėliškio mokykloje-daugiafunkciame centre vyko dieninė vasaros stovykla, skirta 1-5 klasių mokiniams. Laiką joje mokiniai leido labai turiningai: atlikinėjo kūrybines užduotis, žaidė stalo žaidimus, mokėsi keramikos ypatumų, pabuvojo „skaičių pasaulyje“, darė aplikacijas. Na, o paskutinę stovyklos dieną visi stovyklautojai leidosi į neilgą kelionę... Apsistojome Palūšės kaime, šalia puikaus Lūšių ežero. Kepėme dešreles, mėgavomės vaisiais, kas norėjo ir nebijojo sušalti, šoko pasimaudyti. Išmokome žaisti žaidimą „Pagauk vandens balioną ir lik sausas“. Po dienos, praleistos paežerėje, prieš išvažiuodami sulaukėme puikaus pasiūlymo pasiirstyti valtimis. Kas norėjo, galėjo pabandyti savo irklavimo gebėjimus.

Mokiniai liko patenkinti puikiomis stovykloje praleistomis dienomis ir išskubėjo atostogauti.

Raštinės vedėja Agnė Daubarienė