Dalyvavome gražiame renginyje, skirtame Vaikų gynimo dienai paminėti

Tarptautinė vaikų gynimo diena pirmą kartą paminėta 1950 metais ir švenčiama kalendorinės vasaros pradžioje, birželio 1-ąją. Tarptautinė vaikų gynimo diena - tai priminimas visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises.

Tradiciškai ir mūsų, Ignalinos r. Naujojo Daugėliškio mokyklos-daugiafunkcio centro dainininkai 2016 m. birželio 1-ąją dieną dalyvavo šventėje, kuri vyko Ignalinos miesto aikštėje. Nuotaikingame renginyje netrūko nei dainų, nei šokių. Pradėję šventę bendra visų rajono mokyklų mokinių daina, toliau grožėjomės pačių mažiausių vaikų linksmais šokiais, plojimais sveikinome Jaunuosius ignaliniečius, gavusius ignaliniečio pasus. Laikas, praleistas Ignalinos miesto aikštėje neprailgo, prisisėmę gerų emocijų visi sėkmingai grįžome į namus.

Muzikos mokytoja Gitana Lazauskienė