Apie karjeros galimybes nuolat besikeičiančiame technologijų pasaulyje

2016 m. spalio 18 d. mūsų mokykla prisijungė prie vieno iš Europos programavimo savaitės renginių, kuriais siekiama ugdyti jaunų žmonių skaitmeninį raštingumą, suvokimą apie IT sektorių, jo perspektyvumą. 10 klasės moksleiviai dalyvavo tiesioginėje el. pamokoje „E-pamoka su Google: karjera nuolat besikeičiančiame technologijų pasaulyje“, kuri buvo transliuojama per Youtube. „Googler'ių“ Indrės ir Manto e-pamoka apie karjeros ir studijų pasirinkimus baigiant mokyklą, darbą technologijų srityje, iššūkius bei galimybes, kurios atsiveria šiandien buvo tikrai informatyvi, ypač tiems, kurie savo karjerą mato technologijų srityje, ir nešanti žinią, jog norint įsitvirtinti naujajame technologijomis grįstame pasaulyje, kuriame atsiras naujų dar negirdėtų profesijų, reikia nuolat mokytis ir būti žingeidžiam.

Prisijungę prie šios iniciatyvos nepasigailėjome – juk sužinojome kodėl daugiau technologinių žinių ir sugebėjimų prireiks viskam, ką bedarytumėme!

Socialinė pedagogė Ramunė Kliaugienė