Lapkričio 14-20 d. mokykloje – Vaiko teisių apsaugos savaitė

Tokia savaitė skelbiama siekiant atkreipti  visuomenės dėmesį į  vaikų teises, pareigas ir socialines problemas. Vaiko teisių apsaugos savaitės metu mokykla dalyvavo keliose priemonėse.  Mokykloje veikė stendas, deklaruojantis vaiko teisę būti sveikam, 5-8 klasių mokiniai dalyvavo Jungtinių Tautų Vaiko teisių Konvencijos dienos paminėjime „Teisių ir pareigų draugystė“, minėta Tolerancijos diena, Nerūkymo diena, Tarptautinė smurto prieš vaikus prevencijos (geltonojo kaspino) diena. Lapkričio 16 d. mokyklos socialinė pedagogė dalyvavo Ignalinos rajono savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriaus organizuojamame seminare vaikų socialinėms problemoms aptarti. Na, o bendradarbiaujant mūsų mokyklai su Ignalinos rajono policijos komisariatu pačia įdomiausia atrakcija mokiniams tapo šiai savaitei skirtas ir organizuotas sportinis renginys „Pasirodo, Tu gali“, kuris vyko Policijos komisariato modernioje sporto salėje.

Socialinė pedagogė Ramunė Kliaugienė