Edukacija „Švelnioji vilna“

Sausio 24 dieną Ignalinos rajono kultūros centro Naujojo Daugėliškio padalinyje vyko Tarptautinei edukacijos dienai skirta edukacija „Švelnioji vilna“. Edukaciją pristatė tradicinių amatų meistrė Marijona Lukaševiečienė. Edukacijos metu sužinojome, kad velti galima dviem būdais: šlapiuoju būdu su šiltu vandeniu ir muilu, arba sausuoju – su specialiomis adatomis. Mes pasirinkome velti sausuoju būdu ir vėlėme seges. Džiaugėmės savo sukurtais darbeliais ir galėjome juos pasiimti prisiminimui.

Specialioji pedagogė-logopedė Bronė Česliokienė

Išvyka į aukštųjų mokyklų mugę 2023

Sausio 19 dieną Didžiasalio ,,Ryto“ gimnazijos Naujojo Daugėliškio skyriaus dešimtokai vyko į Kauną, kur lankėsi aukštųjų mokyklų mugėje. Čia susitiko su aukštųjų mokyklų atstovais, studentais ir galėjo su jais pabendrauti rūpimais karjeros klausimais. Mokiniai gavo patarimų ir konsultacijų, kokių žinių ir gebėjimų reikia norint studijuoti, kaip pasirengti studijoms. Dalyvavo diskusijoje ,,Ką svarbu žinoti dabartiniams dešimtokams apie brandos egzaminų pokyčius“.

Nors kelionė ilga, bet visi grįžo sužinoję kažką naujo ir kupini gerų emocijų.

Specialioji pedagogė-logopedė Bronė Česliokienė

Jau Kalėdos

Zuikis per pusnis braidys,

Snaus namelyje ežys,

Snaigės į delniuką kris,

Žengs Kalėdos pro duris.

                   (K. Ivinskis)

           Mokyklos dešimtos klasės mokiniai ir ikimokyklinukai su tėveliais skubėjo į šventinį rytmetį ,,Jau Kalėdos‘‘.Visi kartu vaidino pasaką ,,Bėkim, žvėrys, pažiūrėti‘‘, kartu su Kalėdų seneliu dainavo, šoko, žaidė.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Sigutė Luneckienė

PILIETINĖ INICIATYVA „ATMINTIS GYVA, NES LIUDIJA” 2023

      „Sausio 13-oji ­­– Laisvės gynėjų diena“, prisijungėme prie pilietinės iniciatyvos ,, Atmintis gyva, nes liudija“ ir languose įžiebėme atminties žvakeles žuvusiems už Lietuvos laisvę paminėti. Degančios liepsnelės priminė šios istorinės dienos svarbą. Ši diena tai – Lietuvos vienybės, stiprybės, meilės Tėvynei simbolis.

TARPTAUTINĖ TOLERANCIJOS DIENA 2022

         Lapkričio 16 d. mūsų gimnazijoje vyko Tarptautinės tolerancijos dienos minėjimas. Vaikai ir mokiniai prisiminė žodžio „tolerancija“ prasmę ir reikšmę, įvairiomis technikomis kūrė Tolerancijos namus, kurie šiemet yra Tarptautinės tolerancijos dienos minėjimo simboliu.

Dabar naršo

Dabar svetainėje 36 svečiai (-ių) ir narių nėra