Minėjome Tarptautinę antikorupcijos dieną

Nuo 2004 m. kasmet gruodžio 9-ąją visame pasaulyje minima Tarptautinė antikorupcijos diena. Šią dieną inicijavo ir paskelbė Jungtinės Tautos. Ji skirta atkreipti dėmesį į plintančią korupciją ir paskatinti žmones užkirsti jai kelią.

Minėdami Tarptautinę antikorupcijos dieną, mokykloje taip pat organizavome minėjimą – paskaitą „Kyšis išpurvina“. 9-10 klasių mokiniai socialinės pedagogės buvo supažindinti su korupcijos sąvoka, dažniausiai pasitaikančiomis korupcijos formomis, Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) ir jos veiklos sritimis, kai kuriais įstatymais. Mokiniams buvo demonstruota STT vaizdo paskaita, diskutuota apie korupcijos daromą žalą, nagrinėtos pateiktos situacijos, kuriose ir būta, ir nebūta korupcijos atvejų.

Socialinė pedagogė Ramunė Kliaugienė