Pasaka „L. L. L.“

Gruodžio viduryje, grupelė 2-6 klasių mokinių, lydimi mokytojos Dalios Zabulienės ir direktorės Rimos Cibulskienės, vyko į Ignalinos kultūros ir sporto centrą. Čia matėme Zarasų kultūros centro pasaką „L. L. L.“. Tie, kurie nebuvote, tikriausiai paklausite, o ką gi slepia tos trys „L“. Mes, pabuvoję pasakoje, jau žinome – tai lietus, ledas ir laivas. Klausydami pasakos tikrai viską pajutome: rodės tuoj sušlapsime nuo negailestingo lietaus, vėliau nedrąsu buvo žingsniuoti per ledą, nes negalėjom žinoti, ar neįlūšime ir galiausiai saugiai pasijutome, kai kartu su pasakos herojais įlipome į laivą, kuris visus mus atplukdė į krantą. Smagias pasakos akimirkas atsivežėme ir į mokyklą, kur kalėdinės nuotaikos apimti tebelaukiame tikrųjų Kalėdų.

Direktorė Rima Cibulskienė