Kalėdų belaukiant

Adventas – paslaptingas ramybės ir susikaupimo laikas belaukiant šv. Kalėdų. Jo metu visi stengiamės būti geresni, draugiškesni, daryti kuo daugiau gerų darbų.

Jungtinės priešmokyklinio ugdymo grupės vaikams šis adventas buvo išties ypatingas. Kiekvieną rytą visi nekantriai skubėdavome prie grupės stendo ir džiaugdavomės radę vis naują paslaptingo svečio – Nykštuko – atneštą laiškutį su įdomiais pasakojimais, mįslėmis, greitakalbėmis ar užduotėlėmis. Surinkę visus Nykštuko laiškus sukūrėme Advento kalendorių.

Kitu advento akcentu grupėje tapo „Gerų darbų eglutė“, kurią kiekvieną dieną vaikai puošė savo atliktų gerų darbų žaisliukais.

Kalėdų laukimas grupėje prabėgo nepastebimai ir smagiai. Tikime, kad ir didžiosios metų šventės bus puikios ir įsimintinos.

Mokytoja Asta Samukėnienė