Ir mes esame „Šypsenų bangos“ dalyviai

Gruodžio 20 dieną mūsų kiemo kaimynai, Naujojo Daugėliškio vaikų globos namų atstovai, įteikė mums staigmeną – labai gražų pačių pagamintą Senį Besmegenį su šiltais linkėjimais bei instrukcija akcijos dalyviams. Taip mes buvome pakviesti dalyvauti akcijoje „Šypsenų bangos“. Kadangi laiko buvo labai nedaug, nieko nelaukusi mokyklos administracija su bibliotekininke kibome į darbą – ėmėme gaminti savo Senį Besmegenį. Jį pagaminę, šiltus linkėjimus ir instrukciją pridėję, tarpusavyje pasitarę, nutarėme staigmeną įteikti Ignalinos mokyklai „Šaltinėlis“. Kaip tarėm, taip ir padarėm. Ir jau 21 dienos popietę pasiekę Ignaliną staigmeną su nuoširdžiais palinkėjimais įteikėme mokyklos „Šaltinėlis“ direktoriaus pavaduotojai Aldonai Veršekytei. Taigi, ir patys gavome, ir kitiems dovanojome.

Direktorė Rima Cibulskienė