Kalėdinis spektaklis „Pasiklydusios pasakos“

Gruodžio 22 d. vyko  1-4 klasių mokinių kalėdinė šventė. Vaikai tėveliams suvaidino spektaklį „Pasiklydusios pasakos“. Šiame spektaklyje tėvai turėjo galimybę persikelti į stebuklingą pasakų pasaulį, kuriame sutiko katiną, 7 snieguoles ir vieną nykštuką, Raudonkepuraitę ir vilką, karalių, aikštingą princesę ir jos jaunikį iš Ispanijos, Lapę snapę.  Spektaklio pabaigoje vaikus aplankė Kalėdų senelis, kuris vaikams atnešė dovanų. Tėvai su džiaugsmu stebėjo Kalėdinį spektaklį.
                                                                                                                   Mokytoja  metodininkė
                                                                                                                   Lina Gladkauskienė