Truputį kitoks, išskirtinis – atsisveikinimo rytas

Išaušo gegužės 30 dienos rytas. Truputį kitoks, išskirtinis - atsisveikinimo rytas. Šiandien 4 klasės išleistuvių šventė. Kartu ir džiugu, nes mokiniai gerokai ūgtelėję, pasiruošę naujam skrydžiui, naujoms idėjoms, naujiems polėkiams, bet kartu ir liūdna, nes ketveri metai, tai ne viena diena. Kartu su mokiniais tampi tarsi viena bendruomenė, šeima. Supranti mokinį iš akių žvilgsnio, manierų, elgesio.

Šią dieną dainavome, deklamavome, grojome, tarėme „šiltus“ ir gražius žodžius. Dėkojome vieni kitiems  už kartu praleistus metus. Akyse nesunku buvo pastebėti krislelį ašaros.

Tad noriu palinkėti Jums, mokiniai, būti gerais žmonėmis. Te pildosi Jūsų slapčiausios ir nuoširdžiausios svajonės. Ačiū.

Pradinių klasių mokytoja Dalia Zabulienė