Akcija „Gyvasis mikrofonas“ Naujojo Daugėliškio bibliotekoje

Akcija „Gyvasis mikrofonas“ Naujojo Daugėliškio bibliotekoje prasidėjo 9 val. Į biblioteką rinkosi šventiškai pasipuošę Naujojo Daugėliškio mokyklos-daugiafunkcio centro pradinukai, mokytojos, seniūnijos darbuotojai, Naujojo Daugėliškio gyventojai. Šventę pradėjo seniūnas Juozas Paukštė, kuris pasveikino susirinkusius, palinkėjo visiems džiugios Lietuvos valstybės atkūrimo šventės, o vaikams – užaugti dorais mūsų šalies piliečiais. Seniūnas skaitė Justino Marcinkevičiaus eiles. Visi sugiedojo Lietuvos himną. I–III kl. mokiniai atnešė į biblioteką gražių piešinių, skirtų Lietuvos Šimtmečiui. Vaikai ir suaugusieji skaitė ir deklamavo eiles apie Lietuvą. Dainos irgi buvo skirtos Lietuvai. I–III kl. mokiniai padainavo dainą „Svarbūs žodžiai“, II–IV kl. mokiniai – „Mano vardas“. Pabaigoje mokiniai padovanojo šokį „Girelė“. Mokinius paruošė Naujojo Daugėliškio mokyklos-daugiafunkcio centro mokytojos Lina Gladkauskienė ir Dalia Zabulienė. Akcija tęsėsi iki 16 val. Atėję prie mikrofono lankytojai ne tik skaitė savo pamėgtus tekstus, eilės, bet ir sakė gražius sveikinimo žodžius, mintis, tuo išreikšdami meilę savo šaliai. Akcija „Gyvasis mikrofonas“ subūrė visus bendrai, labai svarbiai Lietuvos valstybės šimtmečio šventei.

Mokytoja Dalia Zabulienė