Ir mūsų mokykla prisijungė prie respublikinės socialinės akcijos „Užkrėsk gerumu“

Socialinė akcija „Užkrėsk gerumu“ – Lietuvos vaikų ir jaunimo centro organizuojamas „Veiksmo savaitei BE PATYČIŲ 2018“ skirtas renginys, kurio metu vykdomos įvairios gerumo iniciatyvos.

Labai svarbu padėti ne tik žmonėms, bet ir gyvūnams. Vasario 14 dieną, Meilės dieną, Ignalinos r. Naujojo Daugėliškio mokyklos-daugiafunkcio centro mokiniai savo meilę dalijo beglobiams gyvūnams. Visą savaitę mokykloje vyko gerumo akcija „Padėkime beglobiams gyvūnams“, kuria mokyklos bendruomenė buvo kviečiama paremti likimo nuskriaustuosius gyvūnėlius atnešant jiems šunų ir kačių maistelio, kraiko, skanėstų, žaislų, vitaminų, priežiūros priemonių ir kitų prieglaudai reikalingų daiktų. Be to, mokiniai likimo nuskriaustiesiems gyvūnėliams gamino (modeliavo, siuvo) ir gultukus. Mokiniai ne tik nekantravo aplankyti mažuosius prieglaudos gyventojus, bet ir suteikti paramą reikalingais daiktais.

Taigi, tądien su visu mūsų surinktu gėriu apsilankėme VšĮ Visagino gyvūnų prieglaudoje „Padėk man“. Mus pasitikusi prieglaudos direktorė Aliona Liachovič papasakojo prieglaudos įsikūrimo istoriją, kalbėjo apie įvairiomis sąlygomis čia patenkančius kačiukus ir šuniukus, kurių tuo metu buvo apie 160, pasakojo apie šios organizacijos veiklą, savanorių darbą, pravedė ekskursiją po prieglaudą.

`                    Džiugu, kad mūsų vaikai yra neabejingi beglobiams gyvūnams ir labai džiaugiamės galėdami bent truputį jiems padėti. O prieglaudos direktorė, dėkodama mums už paramą likimo nuskriaustiesiems gyvūnams, mus išlydėjo tokiais šv. Valentino dienai tinkančiais žodžiais „Vaikai, kurie myli gyvūnus, mylės ir žmones“.

Socialinė pedagogė Ramunė Kliaugienė