IŠVYKA Į LITEXPO „STUDIJOS 2020“

Vasario 7 d. mūsų mokyklos 8–10 klasių mokiniai, lydimi socialinės pedagogės Loretos Grinevičienės ir specialiosios pedagogės Bronės Česliokienės vyko į Vilnių Lietuvos parodų ir kongresų centrą LITEXPO. Čia vyko 18-oji tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda „STUDIJOS 2020“. Mokiniai dalyvavo paskaitoje „Pagrindiniai specialybės pasirinkimo iššūkiai ir praktiniai patarimai“, domėjosi studijų programomis Lietuvoje ir užsienyje, kalbėjosi su mokymo įstaigų atstovais.

Tokia tarptautinė studijų ir karjeros planavimų paroda Lietuvoje įdomi tuo, jog vienoje vietoje buvo pristatytas didelis mokymosi paslaugų pasirinkimas ir papildomos galimybės studijuoti ne tik įvairiose Lietuvos mokymosi įstaigose, bet ir užsienio universitetuose.

Mokiniai džiaugėsi daugiau sužinoję apie mokymąsi Lietuvoje ir užsienyje.

Specialioji pedagogė Bronė Česliokienė,

socialinė pedagogė Loreta Grinevičienė