PRIEŠ ŽIEMOS ATOSTOGAS

Baigiantis metams, paskelbėme geriausius skaitytojus. Labai mėgsta užsukti į biblioteką` mokytojos Dalios Zabulienės prižiūrimi antrokai: Lėja, Kotryna, Aurelija ir Tomas. Tai ir buvo geriausiai skaitanti klasė. Dovanų gavo Tigro kalendorių. Liucija Laurinėnaitė, pirmokė, perskaitė 2021 metais daugiausia knygų. 87 procentai mokinių lankosi bibliotekoje. Bet labai norėtųsi, kad vaikai (o ir tėveliai) skaitytų daugiau.

Prieš šventes pasipuošėme pradinukų koridoriaus palanges ne tik puokštėmis, bet ir knygomis. Nemažai knygų atsinešėme iš kaimo bibliotekos. Dėkojame Renatai.

Kai lauke šaltoka, skaitykloje vaikai tikrai turi kuo užsiimti: žaidžia su kaladėlėmis, dėlionėmis, sprendžia kryžiažodžius, dalyvauja konkursėliuose. Patinka ir loginės užduotys.

Virginija Kamarauskienė

DSCF4314DSCF4315DSCF4327DSCF4365DSCF4366DSCF4368DSCF4370DSCF4371