3D PENFRIENDS

Birželio 10 d. keletas mūsų mokinių apsilankė Didžiasalio „Ryto“ gimnazijoje. Ten įvyko 3D projekto „ 3D PENFRIENDS“ susitikimas. Šios gražios šventės metu susibūrė Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos Dūkšto bei Naujojo Daugėliškio skyriaus mokiniai kartu su anglų kalbos mokytojomis Jūrate Sereičikiene, Lenie Drūteikiene bei Rasa Žalnierukynaite. Šis projektas prasidėjo sausio mėnesį. Mokiniai ėmė susirašinėti, norėdami susidraugauti. Mes nekalbame apie žinutes, messenger‘io pranešimus, ne, mokiniai rašė tikrus laiškus, POPIERINIUS. Ranka parašyti laiškai keliavo iš vienų rankų į kitas, iš mokyklos į mokyklą. Pirmuose laiškuose mokiniai domėjosi vieni kitų gyvenimu bei laiko praleidimo būdais, pomėgiais, augintiniais ir kt. Vėlesniuose laiškuose draugai aprašinėjo šalia namų esančius ežerus. Tai buvo Erasmus + projekto „Every Drop Counts“ tęsinys. Atvykę į susitikimą dalyviai sukūrė plakatus, kuriuose užrašė, ką įdomaus sužinojo apie savo susirašinėjimo draugus. Žinoma, mokiniai pasinaudojo galimybe dar daugiau sužinoti apie savo susirašinėjimų draugus, pasikeitė kontaktais. Tikėkimės tokia draugystė ir bendravimas nesibaigs. Šilta bei draugiška atmosfera, kurią sukūrė patys mokiniai, lydėjo iki atsisveikinimo. Dalyviai išsiskirstė būdami pakilios nuotaikos, pažadėję ir toliau bendradarbiauti. Tai buvo vienas iš smagiausių metų susitikimų.

Anglų kalbos mokytoja Rasa Žalnierukynaitė

22bendraprasziarezultvisi