Popietė „Didis gėrio filosofas"

Balandžio 14 d. Naujojo Daugėliškio bibliotekoje vyko žymiajam pasakininkui Hansui Kristianui Andersenui skirta popietė „Didis gėrio filosofas", kurioje dalyvavo Ignalinos r. Naujojo Daugėliškio mokyklos - daugiafunkcio centro pradinių klasių mokiniai ir mokytojai. Ketvirtokas Linas Martinkėnas perskaitė ištrauką iš H. K. Anderseno pasakos „Coliukė". Kiti vaikai papasakojo, kokias pasakas jie skaitė ir kas tose pasakose vaizduojama, kurios patiko labiausiai. Bibliotekininkė Zoja Boguško trumpai supažindino su rašytojo biografija ir kūryba. Vėliau visi kartu sprendė kryžiažodį „Andersenas ir jo pasakos". Bibliotekoje taip pat veikė rašytojui skirta spaudinių paroda „Didis gėrio filosofas". Į renginį mokiniai atsinešė savo pieštų pasakų iliustracijų. Gražiausi buvo pripažinti Lino Martinkėno „Coliukė" ir Evelinos Šalnaitės „Laukinės Gulbės". Renginio pabaigoje visi pasižiūrėjo animacinį filmuką „Laukinės gulbės".

Mokytoja Lina Gladkasukienė