Rudeniniai poezijos skaitymai

Ruduo - žavus metas, kai gamta išskleidžia nuostabaus grožio ir įvairovės spalvų paletę. Letai ir melancholiškai krenta klevo lapai, viena mintis gena kitą, žodžiai dėlioja eilutes, gimsta poezija.

Rugsėjo 25 dieną Vidiškių dvare vyko rudeniniai poezijos skaitymai, skirti Europos kalbų dienai paminėti. Rajoniniame renginyje dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai. Savo kūrybos eiles skaitė E.Kazakevičiūtė ( 8 kl.mokinė). Glorija Trabšaitė ( 3g kl.mokinė) skaitė savo sesers Viktorijos Trabšaitės eilėraščius ir pačios sukurtus sonetus. Simonas Pajarskas ( 3g kl.mokinys) skaitė Kęstučio Žabelovič eilėraščius. Glorija Trabšaitė minėjo, kad Viktorija ir Kęstutis prieš dvejus, trejus metus baigė mūsų mokyklą, bet savo kūryba dalinasi su mokyklos bendruomene iki šiolei. Renginys baigėsi ekskursija po Vidiškių dvarą ir gardžiomis vaišėmis.

Mokytoja Neringa Mudėnienė