Rusų poetui Sergejui Jeseninui – 120

Lapkričio 10 dieną mokykloje vyko seminaras rajono mokyklų rusų / užsienio / kalbos mokytojams „Rusų literatūros dėstymas šiuolaikinėje mokykloje“. Darbo patirtimi, pateikdama įvairius mokymo(si) metodus, dalinosi mokytoja Virginija Kamarauskienė. Vėliau mokytojai buvo pakviesti į renginį su pamokos elementais, skirtą poeto Sergejaus Jesenino 120 gimimo metinėms. 3g ir 4g klasių mokinės pristatė pasirinktas dainas S. Jesenino žodžiais. Glorija Trabšaitė, renginio koordinatorė, pateikė filmuką apie poeto gyvenimą ir kūrybą. Antroji renginio dalis vyko Naujojo Daugėliškio kaimo bibliotekoje, kurios šeimininkė Zoja Boguško supažindino visus su paroda, labai įdomiai pasakojo, kaip ant knygų lentynos atsirado viena ar kita poeto knyga. Šventė baigėsi bendru pasisėdėjimu prie rudeniškais klevo lapais apkritusio stalo. Gimnazistės skaitė eiles lietuvių ir rusų kalbomis.

Rusų kalbos mokytoja metodininkė Virginija Kamarauskienė