Svečiuose Drakoniuko teatras

Spalio 17 dieną į mokyklą susirinkusių jungtinės priešmokyklinės ugdymo grupės ir pradinių klasių mokinių nuotaika iš pat ryto buvo kuo puikiausia. Visi skubėjo į salę žiūrėti naujojo Drakoniuko teatro spektaklio „Žvaigždės pelėdoms“. Šis spektaklis – tai istorija apie mažojo Pelėdžiuko Žvaigždžiaakio kelionę savęs ir pasaulio pažinimo link. Tai netikėta būtinybė palikti savo saugius namus ir leistis į pavojingą, bet įdomų pasaulį, kuriame sutikti žvėreliai padėjo Pelėdžiukui suprasti įvairiausius dalykus. Lapė Snapė ragino nebijoti būti kitokiu, Pelytė – stengtis suprasti save, Varniukas padrąsino ir išmokė pasitikėti ne tik savimi, bet ir kitais. Berniukas leido suprasti davimo ir dėkingumo galią, o Pelėdžiuko mama ragino dažniau įsiklausyti į save. Spektaklis šmaikščiai ir linksmai, vaikams suprantama kalba pasakojo apie baimių įveikimą ir dvasinį augimą. Profesionalūs aktoriai mažuosius žiūrovus su šiomis temomis supažindino dainuodami, šokdami ir skleisdami gerą nuotaiką. Į klases vaikai grįžo pakilios nuotaikos, tikėdami kada nors surasti savo žvaigždę – savo tikslą ir savo kelią.

Mokytoja Asta Samukėnienė