Gerumo akcija „Sveikiname Šv. Velykų proga“

Kai dar ir minties nebuvo, kad viskas taip netikėtai pasikeis (neplanuotos mokinių atostogos, nuotolinis mokymas), Ignalinos r. Naujojo Daugėliškio mokyklos-daugiafunkcio centro mokinių taryba, kuruojama socialinės pedagogės Loretos Grinevičienės, bendradarbiaudama su specialiąja pedagoge Brone Česliokiene pradėjo ruoštis kasmetiniam velykiniam vizitui į Mielagėnų palaimintojo Jurgio Matulaičio parapinius globos namus. Mokiniai, dar būdami mokykloje gamino velykinius atvirukus, kūrė koncerto-sveikinimų scenarijų. Netrukus supratome, kad dėl susidariusios situacijos šį kartą negalėsime aplankyti savo globojamų bičiulių, bet rankų nenuleidome. Toliau, jau būdami namuose, gaminome atvirukus ir patys nepatikėjome, kad padarėme net 92 sveikinimus, kuriuos perdavėme savo bičiuliams Mielagėnuose.

Ačiū Ignalinos rajono socialinių paslaugų centro socialinei darbuotojai darbui su šeimomis Almai Pachomovai už pagalbą perduodant atvirukus. Nuoširdžiai džiaugiuosi ir sakau ačiū daugiausiai atvirukų padariusiems mokiniams: Aurelijui Baranauskui (24 vnt.), Virginijai Marijai Čibiraitei (24 vnt.), Eimantei Čibiraitei (21 vnt.), Aleksandrui Borisovui (9 vnt.) ir Danieliui Rogovui (9 vnt.).

Taigi, mieli Mielagėnų palaimintojo Jurgio Matulaičio parapinių globos namų gyventojai ir darbuotojai, mes Jūsų nepamiršome ir artėjant gražiai pavasario šventei – Šv. Velykoms siunčiame Jums pačius nuoširdžiausius linkėjimus ir perduodame Ignalinos r. Naujojo Daugėliškio mokyklos-daugiafunkcio centro mokinių sukurtus Velykinius atvirukus su sveikinimais.

Sveikų ir saulėtų artėjančių švenčių linkėdama Ignalinos r. Naujojo Daugėliškio mokyklos-daugiafunkcio centro bendruomenės vardu

direktorė Rima Cibulskienė