Mokinių, norinčių mokytis Ignalinos r. Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos Naujojo Daugėliškio skyriuje, priėmimas

Pradedame asmenų, pageidaujančių nuo 2020 metų rugsėjo 1 d. pradėti mokytis Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos Naujojo Daugėliškio skyriuje, dokumentų priėmimą. Dokumentus galima pateikti iki rugpjūčio 31 d. Ignalinos r. Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos raštinėje arba Ignalinos r. Naujojo Daugėliškio mokykloje-daugiafunkciame centre darbo dienomis nuo 8 iki 17 val.

Reikalingi dokumentai:

1.  Prašymas. Už vaiką iki 14 metų prašymą teikia vienas iš tėvų (globėjų, rūpintojų), vaikas nuo 14 metų iki 18 metų, turintis raštišką tėvų (globėjų, rūpintojų) sutikimą, prašymą teikia pats.

2.  Asmens dokumentas.

3.  Mokymosi pasiekimų įteisinimo dokumentas.

Galima pateikti ir papildomus (specialiuosius ugdymo poreikius įrodančius ir pan.) dokumentus.

Mokinių priėmimas vykdomas vadovaujantis šiais dokumentais: