PADOVANOKIM GERĄ NUOTAIKĄ IR ŠYPSENĄ!

Spalio 5 – 9 dienomis vyko respublikinė akcija „Padovanokim gerą nuotaiką ir šypseną!“, skirta Pasaulinės psichikos sveikatos dienos minėjimui. Šioje veikloje dalyvavo ir jungtinės PUG vaikai. Akcijos tikslas – saugoti ir stiprinti vaiko psichinę sveikatą, formuojant teigiamas nuostatas į empatiją ir norą padėti kitiems. Akcijos metu vyko pokalbiai, edukaciniai užsiėmimai su vaikais, darbelių ruošimas iš įvairių medžiagų/priemonių. Vaikams labai patiko ši veikla. Pasikalbėję apie jausmus, žaidėme žaidimą ,,Jausmų dėlionė‘‘. Vėliau dovanojome vieni kitiems šypsenėles iš kaštonų. Su puikia nuotaika kūrėme šypsenėlę sporto salėje, na, ir, žinoma, piešėme lauke. Veikla buvo įdomi ir prasminga.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Sigutė Luneckienė

Mokytoja Asta Samukėnienė