Gabija ir Gitana kviečia dalyvauti konkurse „OLYMPIS 2020 – RUDENS SESIJA“

Gabija Maciulevičiūtė, jau penktokė, praeitais mokslo metais labai sėkmingai dalyvavo konkurse. Net penkių mokomųjų dalykų (lietuvių kalbos, anglų kalbos, pasaulio pažinimo, matematikos, informacinių technologijų) atliktos užduotys buvo vertos I laipsnio diplomų ir medalių. Kaip teigia pati Gabija, dalyvauti buvo tiesiog smagu, laiką praleido linksmai. Linksmino netikėti susitikimai su animaciniais personažais.

Trečiokė Gitana Abarovičiūtė – santūri, rami, užsispyrusi, bet ir mokslui gabi mergaitė. Jai labiausiai patiko įdomios užduotys, dažnai reikalinga ir nedidelė gyvenimiška patirtis ar loginis mąstymas. Jau laimėjo ne vieną medalį ir I bei II laipsnio diplomus.

Konkurso, vykdomo nuo 2014 metų, pagrindinis tikslas – sudominti mokinius mokomuoju dalyku ir skatinti mokinių mokymosi motyvaciją. Tai nėra olimpiada, gali dalyvauti visi 1-10 klasių mokiniai.

Kad mokytis būtų ne tik naudinga, bet ir smagu, konkurso metu mokinių laukia ne tik įdomios užduotys, bet ir Olimpe gyvenančių animacinių personažų pokštai.

Konkursas vyks visą lapkričio mėnesį. 24 užduotys pagal klases priskiriamos 9 mokomiesiems dalykams. Dalyvio mokestis: 1 konkurse – 3 eurai, 2-4 konkursuose – 4 eurai, 5-9 konkursuose – 5 eurai.

Dovanos: diplomai, padėkos, tušinukai, skirtukai, elektrinis paspirtukas, 5 planšetiniai kompiuteriai, 5 belaidės ausinės, elektroninė skaityklė, skaitmeninis mikroskopas.

Populiariausias mūsų mokykloje buvo biologijos ir pasaulio pažinimo konkursas. Net septyni mokiniai apdovanoti I laipsnio diplomais.

Daugiau informacijos rasite mokyklos bibliotekoje.

Koordinatorė Virginija Kamarauskienė

DSCF4263DSCF4265