Dalyvavimas projekte „Kultūrų ratas“

Jau kelinti metai mūsų mokyklos mokiniai dalyvauja respublikiniame edukaciniame projekte „Kultūrų ratas“, kurio tikslas - supažindinti mokinius su tautų, gyvenančių Lietuvoje, savitumu, tradicijomis, kultūrų įvairove; ugdyti socialinius įgūdžius, reikalingus bendradarbiavimui tarpkultūrinėje erdvėje; skatinti įvairiataučių mokinių bendravimą ir bendradarbiavimą; skatinti domėjimąsi Lietuvos tautų kultūriniu palikimu ir ugdyti kūrybiškumą. Mūsų 5 klasėje mokosi keli mokiniai kilę iš rusiškų šeimų, todėl nutarėme plačiau susipažinti su rusiška virtuve. Kad būtų įdomiau, pasikvietėme Manto močiutę, kuri mums papasakojo apie jų šeimoje labai dažnai gaminamą patiekalą „Manty“ (tai dideli koldūnai, gaminami garuose) ir pamokė, kaip šį patiekalą pasigaminti. Mokiniai dirbo, plušo ir pagamino labai skanų patiekalą.

5 klasės auklėtoja Bronė Česliokienė

DSC 0286DSC 0335DSC 0344DSC 0347