SIŪLOME PASKAITYTI

Lapkričio 14 dieną minima keliautojos, prozininkės, eseistės, dramaturgės, dailininkės, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatės Jurgos Ivanauskaitės gimtadienis. Žemiškąją kelionę baigusi 2007 metais, rašytoja paliko nemažai kūrinių įvairaus amžiaus skaitytojui. Mažieji ragauja „Stebuklingą spanguolę“, domisi ir stebisi, kaip „Kaip Marsis Žemėje laimės ieškojo“. Beje, iliustracijas šioms knygoms kūrė pati autorė. Nuostabūs piešiniai!

Paaugliai gali pavartyti apsakymų rinkinį „Kaip užsiauginti baimę“. Čia atskleidžiama jauno žmogaus tuštuma, pasaulėžiūros vakuumas, kai jaunas žmogus nesuvokia savo paskirties ir vietos, bijo mirties, baimės ir bejėgis kovoti. Siūlome paskaityti ir „Mėnulio vaikus“ apie jaunimo mąstyseną, gyvenimo būdą, dvasios kompleksus, vertybių krizę.

Virginija Kamarauskienė

DSCF4268 ( )DSCF4269 ( )