Mes rūšiuojam!

Kaip ir kasmet, pavasarį bei rudenį, mūsų mokyklos bendruomenė dalyvauja akcijoje „Mes rūšiuojam“. Nors dabar dirbam truputį kitaip nei įprastai – dalis mokinių mokosi mokykloje, o kita dalis – namuose, bet dalyvauti akcijoje mums tai nesutrukdė. Kurį laiką vienoje mokyklos rūsio patalpoje kaupėme nereikalingas, jau naudojimui netinkamas elektronines atliekas. Ir štai lapkričio 12 d. pas mus atvyko UAB „Atliekų tvarkymo centro“ mašina su užrašu „Atliekų surinkimas visoje Lietuvoje“ ir mes atidavėme jiems viską, ką buvome sukaupę. Mes už atliekų rūšiavimą. Rūšiuoti verta, nes surinktų atliekų kilogramai virsta taškais, už kuriuos mokykla gali įsigyti prizus.

Priminimas: jei namuose turite nereikalingų, naudojimui netinkamų elektroninių atliekų ir jos Jums užima vietą – atneškite į mokyklą ir mes jas kito surinkimo metu atiduosime surinkėjams. Rūšiuokime!

Skyriaus vedėja Rima Cibulskienė

20201112 120956 ( )20201112 121103 ( )