Kalėdų nuotaika jau prie mokyklos

Ignalinos savivaldybės internetinėje svetainėje pasirodžius kvietimui dalyvauti kalėdinio pasipuošimo konkurse ėmiau abejoti, dalyvauti ar ne.  Juk  nuo gruodžio pradžios visi mūsų mokiniai mokosi nuotoliniu būdu, mokykla visiškai ištuštėjusi ir atrodo, o kas gi  matys, pasidžiaugs!? Bet mintis, kad šventės artėja, į mokyklą dalis darbuotojų vis ateina,  o mokyklos gatve ir pėstieji vaikšto, ir ratuoti važinėja, tai kodėl nepasipuošus? Tad ėmėm ir pasipuošėm, ir konkurse dalyvauti užsiregistravom. Ačiū kolegoms už idėjas ir pagalbą, o nuoširdžiausiais ačiū darbuotojui Alvydui, nes jo rankos sukūrė labai gražias, visai kitokias nei įprasta matyti eglutes, o ir elniukai tuoj pat prie jų atėję pasiliko, kad pro mokyklą einantiems ar važiuojantiems bei į mokyklą užsukantiems „Labas“ pasakytų. Ramaus švenčių laukimo bei sveikų, saugių ir  džiugių švenčių!

Skyriaus vedėja Rima Cibulskienė

1220201210 160819