NAUJŲ KNYGŲ SUTIKTUVĖS

Pateikę paraišką vykdytai akcijai „Metų knygos rinkimai 2020“ patekome tarp tų mokyklų, kurių bibliotekoms skirtos dovanos. Tikrai apsidžiaugėme. Mažieji dar turi noro paskaityti, tai ir gavome vaikų kategorijos knygeles. Štai jos:

1. Paltanavičius. Sniego žmogelių žiema
  2. Bakas. Ką manė kamanė
  3. Vaitkutė. Klampynių kronikos. Neramios dienos
  4. Kiudulaitė. Maksas ir 92 musės
  5. Vaicenavičienė. Kas yra upė?

Dėkojame mokytojai Nijolei Keraitienei, su penktokais prisijungusiai prie akcijos ir aptarusiai kai kurias knygeles. Knygelės laukia skaitytojų, kuriems sugrįžus į mokyklą, bus pasiūlytos pažintinės pamokėlės su biologijos mokytoju Kęstučiu Vaitkevičiumi (apie Žiemą, Upę, Kamanę, Musę, Klampynę) bei kitokie renginukai, nepamirštant išrinkti geriausią metų skaitytoją mokykloje. Visus kviečiame iki vasario 18 d. balsuoti už labiausiai patinkančią knygelę internete adresu www.skaitymometai.lt arba www. Metų knygos rinkimai. Už dovanas reikėtų padėkoti.

Bibliotekininkė Virginija Kamarauskienė