MAN PATINKA IŠŠŪKIAI! KĄ SKAITYSIU VASARĄ?

Ši savaitė pilna iššūkių. 1 klasės mokiniai dalyvavo skaitymo konkurse „Geriausiai skaitantis pirmokas“. Kartu su bibliotekininke Virginija Kamarauskiene klausėme nuostabių pasakų, istorijų. Labiausiai sužavėjo skaitomi eilėraštukai. Konkurso nugalėtojais tapo visi, nes visi puikiai skaitė. Bibliotekininkė V. Kamarauskienė išskyrė Tomą Cilišauską, kuriam įteikė paskatinimo dovanėlę, knygutę. Visi skaitytojai buvo apdovanoti saldžiomis dovanėlėmis. Dovanėlės vaikus paskatino pasiimti knygučių ir vasarai.

3 klasės mokiniai rinkosi knygutes vasarai, skaitė istoriją apie keliaujantį garlaiviuką, atliko užduotis. Svarbiausias tikslas – draugauti su knyga! Smagi vasara bus tada, kai ją praturtins knyga!

IŠŠŪKIS PRIIMTAS!

Mokytoja Lina Gladkauskienė