VAIKUI PASAULIS – ATVERSTA KNYGA

Mokyklos bibliotekos knygų lentynas papildė dvi dešimtys naujų vaikiškų knygelių. Apsidžiaugė mažieji šia dovana. Tiesiog nepasidalina knygučių. Dabar kiekvieną dieną mokytojos Lina ir Dalia ateina su mokinukais pakalbėti apie tai, ką skaitys vasarą. Lietuvių kalbos pamokos tampa nenuobodžios. Dėkojame Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos bibliotekininkei Gintarei už pagalbą užsakant knygas.

Džiugina ir tai, kad vis dažniau į biblioteką užeina ketvirtokai, būsimieji penktokai. Juos domina, kaip atrodys dalykų vadovėliai, prašo privalomos ir rekomenduojamos lietuvių literatūros sąrašų. Vasara tik prasideda. Laiko skaityti bus.

Labai dažnai užsuka knygučių pirmokas Tomas Cilišauskas. Jis tapo geriausiu skaitytoju. Mažai atsilieka ir jo kaimynė bei klasės draugė Aurelija Paškevič. Juk tie, kas skaito knygas, ne tik daug žino, bet yra labai geri vaikai. Skaitykite ir knygos padės įminti paslapčiausią paslaptį, kaip rašo rašytoja Evelina Daciūtė.

Virginija Kamarauskienė

DSCF4283DSCF4284DSCF4285DSCF4286DSCF4287