Dailyraščio konkursas

Mokykloje kiekvienais mokslo metais vyksta rusų k. dailyraščio konkursas. Šiemet panoro dalyvauti net 16 įvairių klasių mokinių. Nugalėtoja tapo aštuntokė Greta Kardelytė, aplenkusi klasės drauges Austėją Danilevičiūtę ir Eveliną Šalnaitę.

Rajone beveik tuo pat metu irgi vyko dailyraščio konkursas, kuris, kaip teigė organizatoriai, tapo vos ne respublikiniu, nes prisijungė mokiniai iš Vilniaus, Visagino ir kt. Dailyraštį galėjo rašyti tik šeštokai, pradėję mokytis rusų kalbos šiais mokslo metais. Pasisekė Editai Baltakytei, kurios dailus raštas jai dovanojo diplomą ir pagyrų. Rusų kalbos žinios Editos ir mokykloje vertinamos tik labai gerais pažymiais.

Rusų kalbos mokytoja metodininkė

Virginija Kamarauskienė