Pradinio ugdymo programa baigta!

Jau nuo pirmadienio, iki mokslo metų pabaigos likus kelioms dienoms, 2 ir 4 klasių mokiniai pamokas iškeitė į kelionę. Iškeliavo su savo mokytoja Dalia Zabuliene į Palūšę. Eidami nuo Ignalinos iki Palūšės grožėjosi gražiu Gavio ežero kraštovaizdžiu. Šio ežero panorama - tarsi meilės pripildytas atvirlaiškis visiems atkeliaujantiems į Aukštaitijos nacionalinį parką nuo Ignalinos pusės. Vaikai sužinojo, kad ežero vardas siejasi su žodžiais gauti, gavo-gaivintis, stiprėti, atgyti, sveikti. Gavys iš tiesų gaivina Ignalinos miesto paplūdimio lankytojus. Palūšėje aplankėme  šv. Juozapo bažnyčią, pastatytą 1757 m., antrą pagal senumą medinę bažnyčią Lietuvoje. Vėliau išvykos metu mokiniai žaidė įvairius žaidimus, skaitė knygas ir pliuškenosi Lūšių ežere. Smagi buvo mūsų išvyka!

O štai birželio 16 d. vyko ketvirtos klasės išleistuvės. Šventė prasidėjo tokiais M. K. Čiurlionio žodžiais: „Pasaulis - tai didžiulė drobė,/ Kurioje paliekame žymę.<...> Pasaulis - tai knyga, kurią mes rašome visą gyvenimą./ Po raidę. Po žodį. Po eilutę./ Kiek sugebame“.

4 klasės mokiniai kartu su antrokais dainavo, deklamavo eilėraščius. Mokytoja Dalia Zabulienė pravedė paskutinę šiais mokslo metais integruotą pasaulio pažinimo, matematikos ir lietuvių kalbos pamoką. Visi smagiai atsakinėjo į klausimus. Šventės pabaigoje mokyklos vedėja Rima Cibulskienė įteikė pradinio ugdymo programos išsilavinimo pažymėjimus, padėkas.

Mokytoja Dalia padėkojo visiems susirinkusiems ir palinkėjo išlikti nuoširdiems, teisingiems ir laimingiems. Taip pat palinkėjo šiltų ir turiningų atostogų!

Mokytoja Dalia Zabulienė

received 334100831710430received 648349469898826received 865359477397620received 884216898828730