Mokslo metų pradžios šventė

Sugužėję mokyklėlėn

Labas tarėme Rugsėjui.

2021–2022 mokslo metų Rugsėjo 1-osios šventę Daugėliškio mokyklos ikimokyklinukai, priešmokyklinukai, 1–10 klasių mokiniai ir jų mokytojai pradėjome Naujojo Daugėliškio Šv. Onos ir Joakimo bažnyčioje šventomis mišiomis, kurias aukojo klebonas Bernardas Augaitis. Po mišių, išgąsdinti lietaus, visi bendruomenės nariai susirinkome mokyklos sporto salėje. Čia mus sveikino ir gerų, sėkmingų bei saugių mokslo metų linkėjo Ignalinos rajono savivaldybės administracijos direktorė Jūratė Balinskienė, Naujojo Daugėliškio seniūnijos seniūnas Gintautas Ruseckas ir skyriaus vedėja Rima Cibulskienė. Pasidžiaugta visais susirinkusiais, o labiausiai - pirmokais, kuriems buvo įteikti Ignalinos rajono savivaldybės „Pirmoko kraiteliai“. O kad šiems mokykloje būtų drąsiau – jie kartu su savo mokytoja Asta Samukėniene ir padedant mamytėms kartojo pirmoko priesaikos žodžius. Taip mūsų pirmokai Dominyka, Liucija, Jokūbas ir Laimutis tapo tikrais pirmokais. Kaip ir į šventę, taip ir po jos, pirmokai, skambant mokykliniam skambučiui, dešimtokų vedini, iškeliavo į savo klasę, į pirmąją savo pamoką. Į klases, į susitikimą su klasių vadovais, į pirmąją pamoką nuskubėjo ir kitų klasių mokiniai.

Saugių, gerų ir sėkmingų 2021–2022 mokslo metų!

Skyriaus vedėja Rima Cibulskienė

DSC 0159DSC 0161DSC 0166DSC 0173