Virtualus susitikimas su Bite ir Trolyte Popyte

Mokyklos biblioteka gavo Priemonių paketą, skirtą respublikos mokyklų bibliotekoms. Ilgai nelaukdami, atidarėme paketą ir pradėjome pažintį. Pirmiausia susitikome su Bite, kuri pradinukams dovanojo ekskursiją po Panevėžio miesto viešąją biblioteką. Vėliau persikėlėme į Klaipėdos miesto biblioteką, kurioje mokinukų laukė Trolytė Popytė. Ji labai įdomiai pristatė naujausias knygeles mažiesiems. Daug sužinoję ir būdami geros nuotaikos, mokytojos Dalios Zabulienės antrokai ir trečiokai gavo keletą užduotėlių. Pirmiausia reikėjo savoje bibliotekoje surasti bent vieną Trolytės Popytės pristatytą knygelę. Pasisekė antrokei Aurelijai Paškevič. Antroji užduotėlė – kuo greičiau ir be klaidų parašyti žodį Biblioteka. Nugalėjo Gabija Girdziušaitė.

Įkvėpti pažintinių filmukų, mokiniai su vadove nutarė klasėje įkurti stendą „Knyga – tai atvertas pasaulis“, kur vaikai rašys perskaitytas knygeles, lenktyniaus.

Mokytoja Dalia taip integravo pirmąsias lietuvių kalbos pamokas „Ką skaičiau vasarą?“ (3 kl.), „Kas parašyta knygos viršelyje?“ bei „Kas yra knygų nameliai?“ (2 kl.). Pradžia – daug žadanti dar įdomesnių integruotų pamokų.

Bibliotekininkė Virginija Kamarauskienė, mokytoja Dalia Zabulienė

vienasdu3