Užkoduota kelionė po Ilzenbergo dvarą

Spalio 20 dieną Ignalinos rajono Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos Naujojo Daugėliškio skyriaus 5-8 klasių mokiniai vyko į edukacinę ekskursiją „Užkoduota kelionė po Ilzenbergo dvarą“.

Atvykusius mokinius pasitiko parko gidas. Jis trumpai papasakojo dvaro istoriją. Vėliau mokiniai susiskirstė grupėmis. Kiekviena grupė gavo dvaro parko teritorijos žemėlapį bei užduotį, kurią atlikti galėjo tik suradę ieškomą objektą, pažymėtą konkrečiu užduoties numeriu. Naudodamiesi savo mobiliais įrenginiais ir programėlėmis, skaitančiomis QR kodus, mokiniai turėjo nuskenuoti visus kodus, užpildyti kryžiažodį ir perskaityti raktažodį.

Nors lijo lietus ir buvo vėjuota, tačiau mokiniai noriai įsitraukė į veiklas ir stengėsi atlikti visas užduotis. Ekskursijos pabaigoje gidas visiems mokiniams įteikė prizus: magnetukus su dvaro nuotraukomis.

Socialinė pedagogė Loreta Grinevičienė,

specialioji pedagogė Bronė Česliokienė

IMG 20211020 121825 (Copy)IMG 20211020 121829 (Copy)IMG 20211020 131548 (Copy)