Baltosios naktys su Fiodoru Dostojevskiu

Žodžiais ir spalvomis prisilietėme prie rusų rašytojo F. Dostojevskio gyvenimo ir kūrybos. Nors praėjo 200 metų nuo rusų rašytojo gimimo, jo asmenybė vis dar traukia. Devintokai ir dešimtokai susipažino su įvairaus turinio kūriniais, bet ilgiau apsistojome ties sentimentaliu romanu „Baltosios naktys“. Ištraukos buvo skaitomos lietuvių, rusų, anglų kalbomis. Geografijos mokytoja J. Bužinskienė pasakojo, kas tos baltosios naktys, peržiūrėti trumpi video. Labai džiaugiamės dailės mokytojos Audronės Krikščionaitienės noru prisidėti prie organizuojamo projekto. Jos dėka penktokai piešė paslaptingą naktį, devintokai – baltąsias naktis. Sukūrėme parodėlę „Paslaptingos baltosios naktys“. Devintokė Inga Bilaišytė surado lyriškų dainų «Белые ночи». Projektas, kuris tęsėsi iki pat žiemos, tikrai pavyko. Papildoma veikla, integruota į užsienio kalbų pamokas, geografiją, dailę, muziką, tik papildė tuo metu nagrinėjamas mokomojo dalyko žinias.

Virginija Kamarauskienė

Rasa Žalnierukynaitė

DSCF4341DSCF4339DSCF4340DSCF4341DSCF4342DSCF4343DSCF4344DSCF4345DSCF4346DSCF4347DSCF4348