EDUKACINIO KONKURSO AKIMIRKOS

Baigėsi „Olympis 2021 – Rudens sesija“. Šalies mastu dalyvavo apie 27000 moksleivių. Tarp jų ir 15 mūsų mokyklos, pradedant pirma ir baigiant dešimta klase, mokinukų. Juos skatino nemažai mokytojų, iš jų 9 gauna diplomus. Verta paminėti Dalią Zabulienę, Astą Samukėnienę, Rasą Žalnierukynaitę bei Skaidrę Pauliukėnienę.

Geriausiai sekėsi trečiokui Lukui Maciulevičiui, laimėjusiam vieną medalį ir keturis I laipsnio diplomus. Tiek pat ir tokių pat diplomų gauna ir Tomas Cilišauskas (II klasė) bei Vilija Averkaitė (III klasė). Pirmąkart išdrįso dalyvauti ir pirmokės Dominyka Čibiraitė (du I laipsnio diplomai) bei Liucija Laurinėnaitė. Džiugu, kad Ig klasės mokinys Domantas Petkelis dalyvavo visuose devyniuose konkursuose, o anglų kalbos konkurse gavo I laipsnio diplomą. Neblogai sekėsi Gretai Kardelytei, Ingai Bilaišytei bei IIg klasės mokinei Aurelijai Dindaitei.

Konkurso koordinatorė

Virginija Kamarauskienė

DSCF4350 (Copy)DSCF4352 (Copy)DSCF4353 (Copy)