ĮŠOK Į UGNIAGESIO BATUS

Gegužės 4 dieną Lietuvos ugniagesiai mini savo profesinę šventę, Šv. Florijono dieną.

Ta proga Ignalinos priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje buvo surengta atvirų durų diena „Įšok į ugniagesio batus“. Renginyje dalyvavo mūsų mokyklos 5-8 klasių mokiniai.

Programos pradžioje vyko šventinis automobilių važiavimas Ignalinos miesto gatvėmis. Vėliau mokiniai stebėjo, kaip laisvinamas žmogus iš automobilio po eismo įvykio (automobilio karpymas).

Ugniagesiai pamokino, kaip naudotis gesintuvu, o norintys mokiniai galėjo ir patys pabandyti gesinti „gaisrą“. Stebėjome, kaip ugniagesiai demonstravo aprangą, priešgaisrinę techniką ir įrangą.

Programos pabaigoje vaišinomės ypatinga ugniagesių sriuba, arbata, saldumynais.

Socialinė pedagogė Loreta Grinevičienė

Specialioji pedagogė Bronė Česliokienė