Laisvos darbo vietos

Ignalinos r. Naujojo Daugėliškio mokykla-daugiafunkcis centras skelbia atranką

fizinio ugdymo mokytojo pareigoms užimti

Vadovaudamasi Mokytojų priėmimo ir atleidimo iš darbo tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2011 m. rugsėjo 15 d. įsakymu Nr. V-1680, Ignalinos r. Naujojo Daugėliškio mokykla-daugiafunkcis centras skelbia atranką fizinio ugdymo mokytojo pareigoms užimti nuo 2019 m. gruodžio 10 d.

Darbo sutartis: neterminuota.

Darbo krūvis: 13 kontaktinių valandų per savaitę 5–10 klasėse, 0,57 etato.

Pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas 7,05 (pareiginės algos baziniais dydžiais).

Kvalifikaciniai reikalavimai:

• aukštasis universitetinis išsilavinimas, mokytojo kvalifikacija;
  • informacinių ir komunikacinių technologijų valdymas;
  • geri bendravimo ir bendradarbiavimo komandoje įgūdžiai, atsakingumas;
  • privalumas – vyr. mokytojo, mokytojo metodininko kvalifikacinė kategorija, fizinio ugdymo mokytojo darbo patirtis mokykloje, aktyvi metodinė veikla, nuolatinis profesinis tobulėjimas.

Pretendentas privalo pateikti šiuos dokumentus:

• prašymą leisti dalyvauti atrankoje;
  • asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
  • išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;
  • pedagogo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją, specialiosios pedagogikos ir specialiosios psichologijos kvalifikacijos tobulinimo kursų išklausymo dokumento kopiją ir kompiuterinio raštingumo kursų (programos) ne mažesnės kaip 80 valandų (40 valandų technologinės ir 40 valandų edukologinės dalies) išklausymo dokumento kopiją (tik tuo atveju, kai tai neatsispindi išsilavinimą patvirtinančiuose dokumentuose)
  • gyvenimo aprašymą (CV);
  • pažymą dėl įtariamųjų, kaltinamųjų ir nuteistųjų registro duomenų apie fizinį asmenį;
  • asmens medicininę knygelę ir sveikatos žinių atestavimo pažymėjimus (pirmosios pagalbos ir higienos įgūdžių);
  • atrankai pretendentas gali pateikti buvusių darboviečių rekomendacijas.

Dokumentų pateikimas:

• dokumentai pateikiami asmeniškai į mokyklos raštinę, siunčiant registruotu laišku adresu: Mokyklos g. 7, Naujojo Daugėliškio k., Ignalinos r., LT-30290 arba elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. iki 2019 m. gruodžio 9 d. 10 val. įskaitytinai;
  • dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinti grąžinami pretendentui.

Pretendentų atranka:

• Pretendentai, atitinkantys atrankos reikalavimus, kviečiami į pokalbį asmeniškai;
  • Pokalbis vyks 2019 m. gruodžio 9 d. 15 val.;
  • Informacija teikiama tel. 8 386 48 730.

Velykinis skelbimas

velykinis

Mokinių pavėžėjimas

Mokinių pavėžėjimo mokykliniais autobusais maršrutų grafikai