Verslas veža

Lapkričio 13 d. mūsų mokyklos mokiniai su istorijos mokytoja Maryte Čeponienė ir socialine pedagoge Ramune Kliaugiene dalyvavo netradicinėse verslumo pamokose su netradiciniais mokytojais: Jurgiu Didžiuliu, Jevgeniju Šuklinu, Vytautu Medinecku-Ironvytu ir kt. Šias pamokas organizavo „Verslas veža“. Renginiu buvo siekiama motyvuoti jaunus, ambicingus ir apie savo ateitį galvojančius Lietuvos jaunuolius įkūnyti savo idėjas versle, suteikti pasitikėjimo savo jėgomis bei išbandyti savo jėgas praktiniuose užsiėmimuose, kurie padėtų įvertinti esamas žinias bei verslo aplinkos suvokimą. Mokiniams pravestos įdomios praktinės paskaitos, pristatyti kovos menai "Fight for fitness" ir kitos naudingos veiklos, išdalinta nemažai prizų. Tokios pamokos - tai puiki savo kelio beieškančiajam jaunuoliui galimybė sužinoti, nuo ko ir kaip pradėti savo verslą ar paversti realybe ilgai savyje brandintas verslumo idėjas.
Socialinė pedagogė Ramunė Kliaugienė